Main menu

Nowości

Nowości

W 2015 roku naszą Spółkę spotkało wiele wyzwań wynikających ze zmian jakie zachodzą na rynku placów zabaw. W porównaniu do minionych lat w tym roku bardzo intensywnie pracowaliśmy nad wprowadzaniem do linii produktów FIOR-K i FIOR-M – grup urządzeń, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie na tematyczne place zabaw.

Patrząc przez pryzmat mijającego roku, nasze pomysły i projekty ewoluowały, podążały z duchem czasu, wdrażając w nasze produkty nowe technologie. Rok 2015 był pierwszym, w którym z pod naszych rąk wyszły urządzenia ze stali nierdzewnej.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji grup urządzeń, jakie dzięki kreatywności całego zespołu udało się wypromować w ostatnim czasie:

„Alicja w Krainie Czarów”

Grupa urządzeń dla najmniejszych użytkowników – to urządzenia dedykowane do żłobków, wyjątkowo bezpieczne o niskim poziomie trudności, gdzie każde dziecko poradzi sobie z wejściem na ulubione zestawy

„Farma”

Grupa urządzeń edukacyjnych – to zestawy zbudowane z myślą o przedszkolakach, które dzięki intensywnej zabawie poznają świat.

„Dębowa Dolina”

Grupa urządzeń sprawnościowych – to solidna linia metalowych urządzeń przygotowana z myślą o dzieciach szkolnych, które podczas przerw mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne.

„Morskie opowieści”

Grupa urządzeń tematycznych jest odpowiedzią na szerokie zainteresowanie naszych klientów tematyką morską.

„Kraina Lodu”

Grupa urządzeń w kategorii zamki – to zestawy stworzone z myślą o naszych małych księżniczkach, które uwielbiają zabawy w zamku. To dedykowana linia wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wyjątkowo oddaje klimat z lodowych zamków.

Urządzenia pojedyncze

Grupę urządzeń pojedynczych od połowy 2015 roku wzbogaciliśmy o bujaki na przegubach, które stanową alternatywę dla urządzeń wykonanych na sprężynie, a także o piramidę kulową, do której dzieci uwielbiają się przytulać.

„Pojazdy”

Grupę urządzeń „Pojazdy” wzbogaciliśmy o kolejne modele aut ciężarowych, a także o całkowicie odlotową rakietę – która stała się hitem pierwszego półrocza mijającego roku.

„Smoki”

Grupa smoki – to również elementy zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, na tym etapie edukacji poznają większość bajek i baśni w tym tę o Szewczyku Dratewce.

Parkur Workout

Najnowsza linię Parkur Workout – to zespół urządzeń nad którymi wciąż trwają prace projektowe, niemniej pierwsze udane realizacje są już za nami.

Projekt na zamówienie

Z chęcią przygotujemy również urządzenia wg Państwa propozycji, zachęcamy do kontaktu.

Nowości

Realizacje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress