Main menu

O nas

O nas

Inspirują nas natura i dziecięcy uśmiech

FIOR działa na rynku jako producent placów zabaw już od 1995 roku – co roku realizujemy około 600 placów, dzięki czemu nasza działalność sprawiła radość już tysiącom dzieci!

W ciągu 20 lat działalności bardzo dobrze zrozumieliśmy potrzeby i oczekiwania dzieci, dla których wykonujemy place i urządzenia. Podstawą udanego projektowania placów zabaw jest wczucie się w dziecko i spojrzenie jego oczami – chcemy, by każda stworzona przez nas konstrukcja dawała pełne bezpieczeństwo zabawy oraz niezliczone chwile radości z aktywnej zabawy. Staramy się także, by każdy mały odkrywca miał warunki do poznawania otaczającej rzeczywistości.

Projektując i produkując plac zabaw, dbamy przede wszystkim o:

PROJEKTY W HARMONII Z NATURĄ
Bezpieczeństwo środowiska to dla nas podstawa – w końcu pragniemy, by nasze dzieci mogły jak najlepiej cieszyć się otoczeniem. To dlatego zawsze, gdy jest to możliwe, stosujemy nieszkodliwe dla środowiska naturalne materiały i półprodukty.
FUNKCJONALNOŚĆ
Pamiętamy o tym, dlaczego tworzymy plac zabaw – by umilić czas zabawy na świeżym powietrzu! Już na etapie projektowania elementów bierzemy pod uwagę oczekiwania ich późniejszych użytkowników. Dzieci cały czas testują proponowane przez nas rozwiązania – my wciąż staramy się je unowocześniać.
ESTETYKĘ
Pragniemy kształtować i upiększać przestrzeń – otoczenie powinno służyć nam zarówno funkcjonalnością, jak i ładnym wyglądem. Już w momencie konstruowania elementów oraz podczas projektowania placów zabaw współpracujemy z doświadczonymi planistami przestrzennymi i architektami.
INDYWIDUALIZM
Niezależnie od wielkości lub rodzaju projektu, staramy się podchodzić do niego z pełnym zaangażowaniem. Wiemy, że każdy z Państwa ma inne potrzeby i wymagania, dlatego do poszczególnych realizacji podchodzimy indywidualnie. Każdy etap inwestycji jest dla nas wyzwaniem – doradzamy przy tworzeniu projektu oraz przy montażu, uwzględniając Państwa konkretne życzenia. Stwarzamy także możliwość konfigurowania indywidualnego zestawu zabawowego w modułowych systemach.
BEZPIECZEŃSTWO
Beztroska, aktywna zabawa musi być całkowicie bezpieczna. Jako jedni z pierwszych w Polsce poddaliśmy nasze urządzenia do zabawy procesowi certyfikacji na zgodność z normą PN-EN 1176. Nieustannie też udoskonalamy nasze elementy pod kątem bezpieczeństwa – zresztą elementy eksportowane przez nas poddawane są skrupulatnym badaniom przez specjalistów TUV z Niemiec i Danii.

Za co cenią nas klienci?

  • Za terminową i zgodną z umową realizację zleceń,
  • za elastyczne podejście do projektowania, produkcji i montażu,
  • za cierpliwość, sprawne rozwiązywanie problemów oraz fachową i miłą obsługę,
  • a także za to, że nasze urządzenia są większe, bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne od innych producentów placów zabaw dla dzieci!

Kompleksowo wykonany plac zabaw dla dzieci?
Zapraszamy do współpracy! Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz serwisem pomysłowych, bezpiecznych placów zabaw dla dzieci.

FIOR, place zabaw – producent z tradycją

Nowości

Realizacje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress