Main menu

Od nas

Od nas

Szanowni Państwo,
serdecznie witam na stronie spółki FIOR, jednego z wiodących producentów placów zabaw, który już od niemal 20 lat kompleksowo zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem oraz późniejszym serwisem elementów i całych urządzeń zabawowych i sportowych.

Jako firma, która każdego dnia stara się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, podczas realizacji zadań zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność naszych urządzeń, bezpieczeństwo placów zabaw dla dzieci oraz harmonię projektu z naturą. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie wykonania idealnego placu zabaw, który sprosta wymaganiom zarówno użytkujących go dzieci, jak i inwestora.

Posiadamy wszystkie cechy charakteryzujące dobrego wspólnika – doświadczenie liczone w tysiącach zrealizowanych placów zabaw zarówno w Polsce, jak i w Europie, rzetelność, która przejawia się terminową, solidną i w pełni zgodną z ustaleniami realizacją zleceń, a także elastyczność i otwartość na Państwa innowacyjne pomysły.

Gorąco zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą prezentowaną na naszej stronie. Zapraszam również do kontaktu, chętnie porozmawiamy o możliwości współpracy lub odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Z poważaniem
Prezes Zarządu
Andrzej Drożdżal

Nowości

Realizacje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress